archiwum.glosmilicza.pl

:: Paweł Leśko rekomendowany na dyrektora Ośrodka Kultury
Wiadomość dodana przez: jsl (2015-10-08 09:58:02)

30-letni Paweł Leśko z Wrocławia, były dyrektor Ośrodka Kultury w Wińsku, otrzymał maksymalną liczbę punktów i jednogłośnie został rekomendowany przez komisję konkursową na stanowisko dyrektora Ośrodka Kultury w Miliczu.O stanowisko dyrektora Ośrodka Kultury ubiegało się 7 kandydatów. Wszyscy spełnili wymagania formalne i przeszli do drugiego etapu, podczas którego prezentowali swoje autorskie koncepcje pracy na stanowisku dyrektora.

Największe wrażenie na komisji wywarła prezentacja 30-letniego wrocławianina, który od każdego członka komisji konkursowej otrzymał maksymalną liczbę punktów i jednogłośnie został rekomendowany burmistrzowi na stanowisko dyrektora.

Paweł Leśko pochodzi z Baszyna w gminie Wińsko, a obecnie mieszka we Wrocławiu. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu ze specjalizacją edukacja muzyczna oraz prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. W latach 2012-2014 był dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Wińsku.

Pozostali kandydaci to: Michał Posor z Milicza – pracujący w ubezpieczeniach, Magdalena Wichrzycka z Milicza - p.o. dyr. Ośrodka Kultury w Miliczu, Maria Dziedzic z Milicza, pracująca w internacie TL w Miliczu, w którym przez ostatni rok pełniła funkcję kierownika, oraz Waldemar Zimny z Krośnic, b. nauczyciel wych. fiz., trener. Spoza naszego powiatu do konkursu przystąpili: radna powiatu trzebnickiego Marzanna Jurzysta-Ziętek z Malina w gm. Wisznia Mała, b. dyr. Ośrodka Kultury w Ścinawie Katarzyna Paczkowska oraz Paweł Leśko z Wrocławia.

Kandydatów oceniała powołana przez burmistrza Milicza komisja konkursowa w składzie: kierownik wydz. oświaty, promocji i spraw społecznych D. Duszyński i jego z-ca M. Gołąb, kierownik wydz. organizacyjnego K. Paluszkiewicz i sekretarz D. Moczulski (wszyscy pracownicy Urzędu Miejskiego w Miliczu) oraz instruktor kultury E. Ciężka z Ośrodka Kultury, przedstawiciel NSZZ „Solidarność” M. Dziarko i przedstawicielka środowiska artystycznego B. Dominik-Doganowska.
adres tej wiadomości: archiwum.glosmilicza.pl/news.php?id=4988